Bita śmietana, posypki dekoracyjne, Kitkat i Lion, sosy i polwey do gofrów, oraz owoce w żelu – Sprawdź czego potrzebujesz.

Gofrownica bąbelkowa to urządzenie, które umożliwia pieczenie charakterystycznych wafli o ciekawej, bąbelkowej strukturze. Tego rodzaju gofry w kształcie sześciokątów, a dzięki podatności na zwijanie z powodzeniem służą, jako rożek do przyrządzania deserów lodowych. Proponujemy profesjonalne gofrownice do bubble waffle, które wyróżniają się jakością wykonania i bardzo długą żywotnością.

Nowoczesne i profesjonalne gofrownice idealne dla branży gastronomicznej.

Gofrownice bąbelkowe, które znajdziesz w naszym sklepie, to najnowocześniejsze modele stosowane w branży gastronomicznej. Gofry bąbelkowe cieszą się wciąż niesłabnącą popularnością, jednak można je przyrządzić odpowiednio, wyłącznie za pomocą gofrownicy profesjonalnej. Oferujemy urządzenia o różnorodnych parametrach, dzięki czemu możesz wybrać sprzęt odpowiadający Twoim wymaganiom. Zapewniamy gofrownice bąbelkowe w korzystnych cenach. Jeżeli masz pytania, skontaktuj się z nami, a chętnie na nie odpowiemy.